Biocel Paskov 2010
Napsal uživatel Martin Nováček
Úterý, 01 Červen 2010 17:27

Biocel104820Po noční soutěži v Bartovicích jsme se ráno vydali na soutěž na Biocel Paskov.

Video

Fotky

Výsledky

Soutěž začínala v 10 hodin a tradičně jako první startují ženy, proto jsme vyrazili o něco později. Po příjezdu na místo jsme si vyměnili startovní pořadí se Svinovem, protožeBiocel104824jsem běžel za Metylovice a ty měli jet přímo před námi. Netrvalo dlouho a už jsme se chystali na základně. Byl to náš druhý letošní útok na 3B. První byl na tréninku, kdy se do béček Bohuš zamotal. Ten druhý byl už mnohem lepší , béčka krásně natažené, voda šla tak akorát. Michalovi se podařilo srazit terč v čase 17,1, já jsem trošičku prostříkal na 17,74. Tento čas nás řadil na průběžné druhé místo. To se ale rychle změnilo po útoku Velkých Hoštic,  kteří jeli hned po nás. Po skončení všech útoků byla možnost zajet si ještě jednou a čas si vylepšit. My jsme toho využili a zaběhli jsme téměř stejný čas a to 17,79. Nakonec jsme skončili na 3. místě. Po vyhlášení výsledků jsme se vydali na první kolo MSL do Malenovic.